מי אנחנו

החזון של קבוצת מוריה הוא לנפץ את הסטיגמות השליליות על הגיל השלישי ולהוכיח באמצעות טיפול מסור ומכבד כי גיל הזקנה יכול להפוך לתקופה של שלווה, הנאה ונחת, נטולת דאגות, בטוחה ועוטפת.

קבוצת מוריה במספרים:

0
בתי אבות וסניפי סיעוד ביתי
0
מטופלים ברחבי הארץ
0
אנשי צוות והנהלה

קבוצת מוריה הינה רשת בתי אבות ופתרונות לגיל הזהב , החברה פעילה כמעט שלושה עשורים והינה אחת הגדולות והמובילות במשק הישראלי בתחומי פעילותה.

הקבוצה מפעילה המון בתי אבות בצפון ומרכז ישראל והיא נמצאת בתהליך שדרוג תמידי והתרחבות להקמת בתי הורים נוספים ושיפוץ בתים קיימים.

עבור קבוצת מוריה, טיפול מוסדי בקשישים וסביבת מגורים איכותית, מכובדת ונעימה לבני גיל הזהב מגיעים מתוך תחושת שליחות אמיתית, מתוך תפיסה של חובה מוסרית וחוויות אישיות – בשבילנו, זה אישי!

מוריה מספקת שרותים שאינם קיימים בבתי אבות אחרים כגון:

  • מחלקת שרות לקוחות 24/7 הנועדת לייעוץ וליווי צמוד של לקוחות המתעניינים בסידור בית אבות.
  • מחלקת שרותי אחים לבקרת לילה בכל הבתים של הרשת.
  • אפשרות להתקנת מצלמות אבטחה בחדר הדייר לפי הזמנה.

הקבוצה פועלת בפיקוח של משרד הבריאות והביטוח הלאומי ובעלת תו תקן של מכון התקנים הישראלי ISO9001.

לא רק טיפול אישי - טיפול איכותי, מקצועי ומכבד!

קבוצת מוריה מגדירה מחדש את תחום הטיפול הסיעודי בקשישים וקובעת סטנדרטים מעשיים בשטח כיצד החיים של יקירינו הזקוקים לטיפול והשגחה צריכים להיראות, מתוך שאיפה מתמדת לשיפור איכות חייהם של כל דיירי בתי קבוצת מוריה. הערכים המובילים של הקבוצה הינם מקצועיות, איכות וכבוד – עקרונות הבאים לידי ביטוי מעשי בשטח בכל פעולה שהצוות המקצועי עושה, בתכנון של כל בית ובהתנהלות הכוללת של הרשת.

מיום הקמתה, קבוצת מוריה בכל בתי ההורים שלה מקדמת הלכה למעשה מתן טיפול סיעודי מותאם אישית ומתוך כבוד גדול וקפדני למטופלים הדיירים, כמו גם למשפחתם. איכות ומקצועיות השירות והטיפול הם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ו-365 ימים בשנה – ללא פשרות!

מתלבטים? רוצים לקבל ייעוץ ללא עלות?
התקשרו עכשיו 072-3944490
או שלחו לנו פנייה ונחזור אליכם

החזון של קבוצת מוריה

ההחלטה להעביר את קרוב המשפחה אלינו אינה קלה ונובעת מהצורך להעניק לו איכות חיים וסביבה נעימה בדיוק כמו בבית, אנחנו נדאג שצפיות אלו יתמלאו אצלנו לדייר ומשפחתו ולכן, 7 הנקודות הבאות בדיוק בשבילכם!

1. בתי אבות יוקרתיים
במרכזים שלנו במוריה, אנחנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הטיפול ואיכות החיים של הדיירים, תוך שיפור מתמיד וחתירה למצוינות. המטופלים נהנים מאולמות פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק, הנמצאים בתוך המרכזים ומאובזרים בציוד המתקדם ביותר בשוק.

2. צוות מקצועי מיומן
כדי להבטיח טיפול מסור, איכותי ואנושי, השירותים הרפואיים שלנו ניתנים על ידי אנשי צוות מהשורה הראשונה, בהם מגוון רחב של מומחים במכלול ההיבטים של הטיפול הסיעודי. בראש הצוות עומדים רופאים בכירים, אחים ומנהלי סיעוד בעלי תארים מתקדמים בתחום הגריאטריה.

3. פיקוח והשגחה על כל בתי ההורים
הרשת הפנימה את הצורך בהגברת הפיקוח על בתי ההורים גם בשעות הלילה ומעניקה שרות בלעדי של אחים המבצעים ביקורי לילה בבתי הרשת לוודא שגם בשעות אלה הדיירים מקבלים את השרות וההשגחה הנדרשים מצוות הבית.

4. קשר שוטף עם המשפחות
הצוות שלנו נמצא בקשר שוטף עם המשפחות בכל הנושא הקשור לדייר שמחייב את עדכונם ונותן להם הרגשה של ביטחון. יקירם מופקד בידיים נאמנות.

5. חיי חברה וטיפולים מותאמים
איכות החיים של הדיירים עומדת בראש מעייננו וכחלק מכך אנו מקפידים במרכזים על חיי חברה עשירים ותכניות טיפול מותאמת אישית עבור כל דייר, על מנת להעניק למשפחות את השקט הנפשי כי יקיריהם בידיים טובות.

6. שירותי סיעוד ביתי
בנוסף למוסדות הגריאטריים שלנו, מוריה מפעילה חברת סיעוד ביתי בפריסה ארצית שמטרתם לסייע לקשישים ולבני משפחותיהם בהתמודדות עם מחלות וקשיי זקנה.

7. יעוץ, הכוונה וליווי
המומחים שלנו כאן בשביל לעשות לכם סדר. ללא עלות! הרשת מפעילה צוות שרות לקוחות המלווה את המשפחה מהרגע שנוצר הצורך להעביר את הקשיש לבית הורים, יעוץ מול מוסדות ממשלתיים המסייעים בקבלת מימון, קבלת ההחלטות בבחירת בית מתאים ולווי המעבר, עד הקליטה בבית אבות המתאים לדרישות שלכם.

רוצים את פתרון הסיעוד והטיפול הטוב והאמין ביותר ליקיריכם? צרו איתנו קשר היום ואתם בדרך הבטוחה, או התקשרו 072-3944490