fbpx

אודות בתי אבות יוקרתיים בצפון

תוכן העניינים:

מחפשים בתי אבות פרטיים בצפון? רשת מוריה מעמידה לרשותכם בתי אבות איכותיים הפועלים בקריות, בגליל ובחיפה, במקביל לבתי אבות שאנו מפעילים באזור המרכז. הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק ליווי מקיף באיתור בית האבות המתאים ביותר לצרכיכם, כולל בתי אבות שאינם של הרשת שלנו, ללא התחייבות וללא עלות.

שאלה של איכות

למי שמחפש בתי אבות יוקרתיים בצפון כדאי להבין שהסוגיה המכרעת היא זו של איכות השירותים, התנאים והצוות המטפל באדם הקשיש. אצלנו האיכות מתחילה כבר בגישת השירות הבסיסית, הניכרת במערך שלם של ליווי אישי לקשיש ולמשפחתו בכל התהליך, במקביל לקו פתוח בכל עת אל מנהל הבית כדי שתוכלו להתייעץ בכל שאלה ולהציף כל בעיה. בנוסף, איכות הטיפול מובטחת באמצעות מערך אחים ייעודי לביקורי ללילה, וכמובן על ידי עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאל איכות חיים וטיפול בהתאם לדרישות משרד הבריאות ומשרד הרווחה. בבתי האבות שלנו נהנים הדיירים מחיי חברה עשירים, החל בפעילויות תרבות והעשרה, ספורט, חגים וימי הולדת, ועד להופעות מוזיקאליות ואירועים לאורך השנה. ואל כל זאת מצטרף צוות פרא-רפואי בעל ניסיון רב, המבצע את עבודתו עם הקשישים באופן מסור ומותאם למצבו של כל דייר.

איך אתם יכולים לוודא את התנאים?

יש להבין כי בתי אבות פרטיים בצפון של החברות והרשתות השונות אינם עשויים מקשה אחת, והם משתנים בתנאים ובסטנדרטים, באיכותו של הצוות, באווירה וגם בעלויות.  בראש ובראשונה, אין זה משנה כיצד מציג את עצמו בית האבות באתר האינטרנט ובאמצעי התקשורת (יוקרתי, איכותי וכדומה), חובה לוודא שמדובר במוסד הפועל ברישיון של משרד הבריאות. בתוך כך, יש לוודא האם מדובר רק בבית אבות פרטי או שאפשר גם להגיש בקשה ל- “קוד” המקנה השתתפות במימון של משרד הבריאות.

 

מעבר לכך, זכרו כי איכות חיים מושפעת גם מהמיקום הגיאוגרפי. וכאשר מדברים על המיקום אין הכוונה רק לאזור שקט, נקי ונעים, או רק לנוף הנשקף מהחלונות, אלא גם לקרבה אל בני המשפחה. אכן, ככל שהמקום קרוב ונוח יותר להגעה עבורכם, האנשים החשובים בחייו של הקשיש, כך יהיה קל יותר לבקרו, תגדל תכיפות הביקורים, ואיכות החיים של יקירכם תוטב. אבל כמובן שיש גם לבדוק באופן אישי ופרטני בתי אבות יוקרתיים בצפון כדי להתרשם מהתנאים, מעיצוב החדרים, מהאווירה, מסוג הפעילויות ותדירותן, מהציוד הרפואי הקיים במקום, מהמרחב של כל קשיש, מהיחס שמקבלים הדיירים ובני משפחותיהם, מהניקיון וההיגיינה, וכן הלאה. אל תהססו לשוחח עם האנשים העובדים במקום כדי להתרשם ממידת מקצועיותם ומאישיותם, והתרשמו מהמדיניות של המוסד והאופן שבו היא מתבטאת בפועל.

לפרטים נוספים בנושא

בבתי האבות שלנו עובד צוות איכותי ומסור והדיירים נהנים מסביבה תומכת, נוחה ונעימה. למידע נוסף לגבי בתי אבות פרטיים בצפון ולקבלת הכוונה מקצועית פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 1-800-200-054.

בית אבות קבוצת מוריה

יש לכם שאלות?
תרצו לקבל עוד פרטים?

צרו אתנו קשר לפרטים נוספים וייעוץ ללא עלות:

כתבות אחרונות:

איש מבוגר ומטפלת
חוק סיעוד

מטפלים סיעודיים 

אם הגעתם למאמר זה כנראה שאתם או אדם קרוב אליכם חושבים על הנושא של מטפל או מטפלת סיעודיים. אולי אתם אפילו כבר נעזרים בשירותיו של

קרא עוד »

הצטרפת בהצלחה לרשימת הדיוור שלנו!

אנחנו שמחים לראות שהתוכן מוצא חן בעינייכם :) במידה והוא תרם לכם ערך ויש לכם חשק לעזור לנו להגיע לעוד אנשים, נשמח לקבל מכם ביקורת חיובים בגוגל!

5/5
התחל שיחה בוואטסאפ
צריכים עזרה?
היי מה שלומך?
כאן מוריה... איך אפשר לעזור לך?
דילוג לתוכן