אודות בתי אבות יוקרתיים בצפון

מחפשים בתי אבות פרטיים בצפון? רשת מוריה מעמידה לרשותכם בתי אבות איכותיים הפועלים בקריות, בגליל ובחיפה, במקביל לבתי אבות שאנו מפעילים באזור המרכז. הצוות המקצועי שלנו ישמח לספק ליווי מקיף באיתור בית האבות המתאים ביותר לצרכיכם, כולל בתי אבות שאינם של הרשת שלנו, ללא התחייבות וללא עלות.

שאלה של איכות

למי שמחפש בתי אבות יוקרתיים בצפון כדאי להבין שהסוגיה המכרעת היא זו של איכות השירותים, התנאים והצוות המטפל באדם הקשיש. אצלנו האיכות מתחילה כבר בגישת השירות הבסיסית, הניכרת במערך שלם של ליווי אישי לקשיש ולמשפחתו בכל התהליך, במקביל לקו פתוח בכל עת אל מנהל הבית כדי שתוכלו להתייעץ בכל שאלה ולהציף כל בעיה. בנוסף, איכות הטיפול מובטחת באמצעות מערך אחים ייעודי לביקורי ללילה, וכמובן על ידי עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאל איכות חיים וטיפול בהתאם לדרישות משרד הבריאות ומשרד הרווחה. בבתי האבות שלנו נהנים הדיירים מחיי חברה עשירים, החל בפעילויות תרבות והעשרה, ספורט, חגים וימי הולדת, ועד להופעות מוזיקאליות ואירועים לאורך השנה. ואל כל זאת מצטרף צוות פרא-רפואי בעל ניסיון רב, המבצע את עבודתו עם הקשישים באופן מסור ומותאם למצבו של כל דייר.

איך אתם יכולים לוודא את התנאים?

יש להבין כי בתי אבות פרטיים בצפון של החברות והרשתות השונות אינם עשויים מקשה אחת, והם משתנים בתנאים ובסטנדרטים, באיכותו של הצוות, באווירה וגם בעלויות.  בראש ובראשונה, אין זה משנה כיצד מציג את עצמו בית האבות באתר האינטרנט ובאמצעי התקשורת (יוקרתי, איכותי וכדומה), חובה לוודא שמדובר במוסד הפועל ברישיון של משרד הבריאות. בתוך כך, יש לוודא האם מדובר רק בבית אבות פרטי או שאפשר גם להגיש בקשה ל- "קוד" המקנה השתתפות במימון של משרד הבריאות.

 

מעבר לכך, זכרו כי איכות חיים מושפעת גם מהמיקום הגיאוגרפי. וכאשר מדברים על המיקום אין הכוונה רק לאזור שקט, נקי ונעים, או רק לנוף הנשקף מהחלונות, אלא גם לקרבה אל בני המשפחה. אכן, ככל שהמקום קרוב ונוח יותר להגעה עבורכם, האנשים החשובים בחייו של הקשיש, כך יהיה קל יותר לבקרו, תגדל תכיפות הביקורים, ואיכות החיים של יקירכם תוטב. אבל כמובן שיש גם לבדוק באופן אישי ופרטני בתי אבות יוקרתיים בצפון כדי להתרשם מהתנאים, מעיצוב החדרים, מהאווירה, מסוג הפעילויות ותדירותן, מהציוד הרפואי הקיים במקום, מהמרחב של כל קשיש, מהיחס שמקבלים הדיירים ובני משפחותיהם, מהניקיון וההיגיינה, וכן הלאה. אל תהססו לשוחח עם האנשים העובדים במקום כדי להתרשם ממידת מקצועיותם ומאישיותם, והתרשמו מהמדיניות של המוסד והאופן שבו היא מתבטאת בפועל.

לפרטים נוספים בנושא

בבתי האבות שלנו עובד צוות איכותי ומסור והדיירים נהנים מסביבה תומכת, נוחה ונעימה. למידע נוסף לגבי בתי אבות פרטיים בצפון ולקבלת הכוונה מקצועית פנו אלינו דרך האתר או בטלפון 1-800-200-054.

בית אבות קבוצת מוריה

אנשים שקראו מאמר זה התעניינו גם ב:

מה חשוב לבדוק לפני בחירת בית אבות?

בתי אבות שמופעלים על ידי רשת מוריה

למה קשישים מפחדים מאשפוז בבתי אבות?